Home » Aktualności » Warsztaty „Majsterkowo” w Castoramie

Warsztaty „Majsterkowo” w Castoramie

Warsztaty "Majsterkowo" w Castoramie12 października uczniowie klasy III wraz z wychowawcą  uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę  w Cieszynie. Tego typu warsztaty mają na celu  rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzania wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej.

 

Uczniowie otrzymali własny zestaw drewnianych elementów, z którego przy pomocy młotków, gwoździ i ozdób miał powstać piękny karmik. Uczniom w działaniu pomagali wykwalifikowani pracownicy Castoramy  oraz ich opiekunowie. Po przybiciu gwoździ i połączeniu drewnianych elementów, uczniowie przystąpili do ozdabiania karmików. Wszyscy swoje prace wykonali bardzo starannie. Za wykonane zadania uczniowie otrzymali dyplomy, drobne upominki oraz wykonane karmiki.

  Warsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w Castoramie Warsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w CastoramieWarsztaty "Majsterkowo" w Castoramie

 

 

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829