Home » Aktualności » Dzień Edukacji. Pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Dzień Edukacji. Pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Dzień Edukacji Narodowej. 11 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczestniczyliśmy w uroczystej akademii, w czasie której wystąpiła Pani Dyrektor- Monika Filusz, życząc wszystkim uczniom i pracownikom szkoły satysfakcji i sukcesów w wypełnianiu swoich obowiązków. Samorząd Uczniowski i rodzice za pośrednictwem Rady Rodziców złożyli całej społeczności szkolnej gorące życzenia z okazji święta edukacji. W tym roku Dzień Nauczyciela był podwójnie wyjątkowy gdyż 14 października przypadła w tym roku 250 rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej.

Natomiast 12 października podczas uroczystej akademii w obecności swoich rodziców uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. O oprawę artystyczną tej uroczystości zadbali uczniowie klasy II wraz ze swoją wychowawczynią.

Dzień Edukacji Narodowej.

  Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.Dzień Edukacji Narodowej.

Pasowanie na ucznia

Pasowanie na uczniaPasowanie na uczniaPasowanie na ucznia
Pasowanie na uczniaPasowanie na uczniaPasowanie na ucznia

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829