Home » Aktualności-Przedszkole » Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

W drugim semestrze dzieci z naszego przedszkola brały udział w różnych gminnych konkursach. Niejednokrotnie zdobywały podziękowania i nagrody za wzięcie udziału, ale także za zdobycie czołowych miejsc w konkursowych rankingach. Wszystkie dzieci, biorące udział w konkursach czerpały z tego niebywałą radość, czując dumę z efektów swojej pracy.

Na uznanie zasługują następujące osiągnięcia:
– w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Ozdoba wielkanocna” organizowanym przez przedszkole w Zabłociu
udział wzięli: Filip Farana, Lena Grzegorz, Iga Kalarus. Dzieci za swój udział otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

– w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. ” Polska- moja ojczyzna” organizowanym przez przedszkole w Drogomyślu udział wzięli: Nikodem Klimczok, Tymoteusz Klimczok, Filip Szczypka i Piotr Balas.
Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody za wzięcie udziału w konkursie. Tymoteusz Klimczok zdobył III miejsce w konkursie.

– w Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce prozdrowotnej, pod Patronem Burmistrza Strumienia pt. ” Chcesz być na czasie, dbaj o ciało, dbaj o ducha” Udział wzięli: Helena Orszulik, Iga Kalarus i Maja Bijok. Helena i Iga otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody, natomiast Maja zdobyła II miejsce!

– w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. ” EKO- Konopnicka – przyroda w wierszach Marii Konopnickiej” udział wzięli Nadia Chraścina i Lena Konieczny Lena otrzymała wyróżnienie a Nadia zdobyła III miejsce!

Gratulujemy naszym zdolnym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów!

 

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031