Home » Aktualności » Goście ze Senova

Goście ze Senova

12 czerwca w ZSP w Bąkowie odbył się międzynarodowy dzień projektowy uczniów i nauczycieli w ramach Goście ze Senovawspółpracy gminy Strumień i czeskiego Senova. Po wspólnym powitaniu przez panią dyrektor Monikę Filusz i kierownika referatu promocji i rozwoju Urzędu Miejskiego w Strumieniu panią Ewę Kuboszek – Owsiany udaliśmy się na zaplanowany 3 kilometrowy marsz nordic walking ulicami Bąkowa.

Podczas przerwy w chodzie chłopcy zagrali dwa krótkie mecze piłki nożnej z wynikiem 3:3. Po powrocie do szkoły i słodkim poczęstunku uczniowie zostali podzieleni na grupy. Uczniom zostały wyświetlone i omówione prezentacje multimedialne przedstawiające świat przyszłości. Kolejnym zadaniem było zaprojektowanie plakatów o tematyce „Jak wyobrażam sobie świat przyszłości?”. Uczniowie bardzo poważnie podeszli do tematu, ich wyobraźnia zaskoczyła dorosłych. Każda grupa omówiła swoją wizję przyszłości, a z prac plastycznych powstała piękna wystawa. Następnie w sali gimnastycznej dziewczyny rozegrały mecz piłki siatkowej z wynikiem 1:1. Rywalizacja i doping obu drużyn potwierdziły, że sport łączy i jest nieodzownym elementem naszej codzienności. Na zakończenie transgranicznego spotkania wszyscy uczestnicy zjedli wspólny obiad, podczas którego rozmawiali wymieniając się informacjami o sobie i swoich zainteresowaniach. Żegnając się wszyscy życzyli sobie, aby znów się kiedyś spotkać.

Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze SenovaGoście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze SenovaGoście ze Senova Goście ze Senova Goście ze Senova Goście ze SenovaGoście ze Senova

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031