Home » Aktualności » Zajęcia z psem.

Zajęcia z psem.

W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów.W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów.

W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów. W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów. W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów. W ostatni wtorek bieżącego roku szkolnego naszą szkołę odwiedził nietypowy gość. Była to przeurocza suczka Kola rasy rottweiler. Zajęcia dla uczniów młodszych klas i przedszkolaków przygotował właściciel psa, pan Kamil Krzempek. Dzieci dowiedziały się, jak rozpoznać emocje u psów oraz jak reagować w chwili zagrożenia ze strony tych zwierząt. Obserwowały elementy tresury psa, rozpoznawały akcesoria dla psów. Suczka dzielnie znosiła dowody sympatii naszych uczniów.

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031