Home » ZHP » W naszej szkole działa Gromada Zuchowa!

W naszej szkole działa Gromada Zuchowa!

Dziś odbyła się pierwsza zbiórka Gromady Zuchowej na której świetnie się bawiliśmy, przypomnieliśmy sobie pierwsze prawo zucha, które poznaliśmy na naborze a także dowiedzieliśmy się jak brzmi drugie prawo  „Zuch jest dzielny”. Zaczęliśmy zdobywać sprawność zespołową Indianin/Indianka i będziemy ją realizować przez najbliższy czas!

Wyruszyliśmy śladami rożnych zwierząt (jelenia i wilka), aby upolować bizona. Najpierw pokonaliśmy tor przeszkód na końcu, którego musieliśmy sprawdzić naszą odwagę. Później spotkaliśmy wilka i graliśmy w grę „gąski gąski do domu” a na sam koniec czekało nas niespodziewane taneczne polowanie na odnalezionego bizona! Ostatnią rzeczą na zbiórce było otrzymanie od wodza listu z kolejną próbą – Próbą Prawdomówności – nie możemy się jej doczekać i mamy nadzieje na zdobycie kolejnego prawa zucha! Po zbiórce odbyło się również spotkanie organizacyjne dla rodziców, na którym zostały objaśnione najważniejsze kwestie dotyczące naszej gromady. Każdego, kto chce dołączyć do naszej przygody zapraszamy w każdy poniedziałek od 15:15 do 16:30 aby stać się częścią naszego „Indiańskiego lata”!

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031