Home » Aktualności » Szkolny Konkurs Mam Talent.

Szkolny Konkurs Mam Talent.

11 czerwca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod bacznym okiem p. Anny Pryczek i Izabeli Tomali w naszej placówce odbył się Szkolny Konkurs Mam Talent. W konkursie udział wzięło 26 uczestników, którzy w sumie oddali
2Szkolny Konkurs Mam Talent.Szkolny Konkurs Mam Talent.2 występy. Zmaganiom uczestników przyglądało się jury, w którego składzie zasiedli: p. Monika Filusz- dyrektor szkoły, p. Małgorzata BorakiEwicz- przewodnicząca Rady Rodziców, p Beata Heczko- nauczyciel plastyki, p. Katarzyna Szwarc- nauczyciel języka polskiego oraz p. Ireneusz Krzempek- nauczyciel wychowania fizycznego. Po skończonych eliminacjach w klasach przeprowadzono głosowanie, którego celem było wyłonienie nagrody publiczności. Wyniki konkursu poznaliśmy 19 czerwca podczas uroczystego apelu.

Impreza była spektakularna, uczniowie mieli możliwość zobaczyć występy z różnych dziedzin artystycznych, na miarę ogólnopolskiego reality show. Mamy nadzieję, że konkurs ten na stałe wpisze się w wydarzenia roku szkolnego naszej placówki.

⇒Nagranie ze Szkolnego Konkursu Mam Talent.

Wyniki konkursu MAM TALENT:

I miejsce- Helena Niemiec z klasy 4
II miejsce- Marta Trzaskalik z klasy 4
III miejsce- Weronika Pryczek z klasy 4

Wyróżnienia-
Justyna Paliga z klasy 1
Alicja Orszulik z klasy 2
Nina Sojka, Kinga Wejster i Justyna Niemczyk z klasy 3
Alan Gęza z klasy 3
Wojciech Stencel z klasy 3

Pozostali uczestnicy także otrzymali nagrody, które ufundowała Rada Rodziców. Dodatkowo po występach przeprowadzono wśród uczniów głosowanie, w wyniku którego nagrodę publiczności z rąk Zarządu Samorządu Uczniowskiego otrzymała Helena Niemiec. Zaś nagrodę publiczności ufundował Samorząd Uczniowski.

Również 19 czerwca uczniowie biorący udział w konkursach, olimpiadach otrzymali nagrody . Z kolei uczniowie zasłużeni dla społeczności szkolnej i niestety ci , z którymi już we wrześniu nie zobaczymy się w murach naszej szkoły otrzymali skromne upominki. Nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas wraz z pozostałymi uczniami przygotowali niespodzianki dla wszystkich pracowników szkoły, były to „karty podziękowań”.

Wyniki konkursów. Wyniki konkursów. Wyniki konkursów. Wyniki konkursów.
Wyniki konkursów. Wyniki konkursów.  Wyniki konkursów. Wyniki konkursów.

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031