Home » Aktualności » Spotkania profilaktyczne z policjantami

Spotkania profilaktyczne z policjantami

Spotkania profilaktyczne z policjantami24 stycznia podczas zebrania rodziców klas 5 – 7 policjanci profilaktycy
z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie mł. asp. Sebastian Marko oraz mł. asp. Kamil Przewieźnik przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa w sieci. Poruszony były temat cyberprzemocy, czynów karalnych nieletnich oraz wykroczeń, których dopuszczają się dzieci. Zwrócili uwagę na temat hejtu jako mowy nienawiści oraz poinformowali rodziców o odpowiedzialności nieletnich. Zachęcili słuchaczy do kontroli rodzicielskich na urządzeniach, którymi posługują się ich dzieci.

25 stycznia odbyło się spotkanie z policjantami w klasach 1-3. Dzielnicowy Bąkowa asp. sztab. Krzysztof Kawulok, dzielnicowy Chybia mł. asp. Sławomir Budniok i st. sierż. Daniel Ogon przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych oraz o zagrożeniach czyhających w Internecie. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania policjantów, uczestniczyli w spotkaniu z wielkim zaangażowaniem i wiedzą.

Spotkania profilaktyczne z policjantami Spotkania profilaktyczne z policjantami Spotkania profilaktyczne z policjantami
Spotkania profilaktyczne z policjantami Spotkania profilaktyczne z policjantami

luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829