Home » Aktualności » Noc w szkole 6 klasy

Noc w szkole 6 klasy

Noc w szkole klasy VI

W piątek 14 czerwca br. zebraliśmy się pod szkołą o godzinie 18 ze śpiworami, kocami i poduszkami. Noc w szkole zaczęliśmy od warsztatów kulinarnych – smażyliśmy naleśniki z panią Haliną Sikorą. Jedliśmy je z truskawkami, nutellą i dżemem. Pychotka! Martyna z Dominiką przygotowały emocjonujące podchody. Następnie przyjechała pani Karolina z ekipą harcerzy. Przeprowadzili z nami zabawy na boisku: siatkówkę wodną i killerską gąbkę. Przemokliśmy do suchej nitki, a dodatkowo pogryzły nas komary, ale było warto. Zapadł zmrok i udaliśmy się do szkoły na pizzę. Po posiłku czekała na nas niespodzianka na sali gimnastycznej.  Była to wspinaczka na linach. Świetnie się bawiliśmy, niektórzy doświadczyli ekstremalnych wrażeń. W nocy Piotrek z Fabianem przeprowadzili ciekawy quiz o szkole. Część osób została w sali na maratonie filmowym, a pozostali poszli ułożyć się do snu. O trzeciej nad ranem w drzwiach stanęła zjawa i przemówiła ludzkim głosem. Wszyscy zaczęli krzyczeć ze strachu. W nocy czuwała z nami nasza wychowawczyni – pani Kasia i nasza wychowawczyni z młodszych klas – pani Małgorzata Pachuła. O szóstej rano czekało nas wielkie sprzątanie, a następnie gimnastyka poranna na boisku. Ledwo żywi wróciliśmy do domów.

Przeżyliśmy niezapomnianą przygodę i dowiedzieliśmy się, że chłopcy boją się bardziej od dziewczyn. A jednak pozory mylą!

Uczniowie klasy VI

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031