Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 6 podczas lekcji matematyki pod kierunkiem pana Krzysztofa Trzaskalika przygotowali ciekawe modele 3D. Była to doskonała okazja do połączenia wiedzy matematycznej z kreatywnością i dobrą zabawą.
Praca nad modelami pozwoliła uczniom lepiej zrozumieć zagadnienia związane z geometrią przestrzenną, a własnoręczne wykonanie brył z pewnością pomoże utrwalić zdobytą wiedzę.
Było dużo zaangażowania, sporo zabawy i mnóstwo satysfakcji z efektów pracy. Takiej matematyki nie da się szybko zapomnieć!


