Home » Aktualności » Festyn szkolny 2019 już za nami !

Festyn szkolny 2019 już za nami !

W tym roku festyn szkolny organizowali Rodzice klasy 5 A pod kierunkiem Pana Krzysztofa Trzaskalika. Oprawą artystyczną zajął się Pan Ireneusz Krzempek

Wszyscy, mam nadzieję, bawili się świetnie. Atrakcji nie  brakowało – były występy uczniów oraz harcerzy ze szkoły podstawowej. Organizatorzy zadbali o zjeżdżalnie dla dzieci, watę cukrową i inne słodkości (upieczone  przez rodziców), hot – dogi, frytki, dania z grilla, a nawet przygotowali grochówkę ! Do tańca przygrywał DJ Marcin. Festyn przewidziany był do godziny 1.00, ale potrwał godzinę dłużej – Bąkowianie lubią się bawić!

Dyrekcja pragnie podziękować wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie, organizację oraz  sprzątanie po festynie (w późnych godzinach nocnych) Podziękowania należą się również darczyńcom – rodzicom, którzy przynosili przez ostatnie trzy tygodnie przed festynem fanty na loterię oraz sponsorom. Mam nadzieję, że nie zapomnieliśmy o nikim.

Firma Dal Trans z Bąkowa,

Zakład przetwórstwa drobiu Marica z Pruchnej,

Zakład mięsno – wędliniarski Mir – Max z Pielgrzymowic,

Serwis opon Dariusz Niemiec z Bąkowa,

Mechanika pojazdowa Eugeniusz Penkala z Bąkowa,

Bar Jaś, Beata Hołyst z Bąkowa

Cukiernia Olanda, Monika Szostek ze Strumienia,

Zakład fotograficzny Sweet – Focia z Chybia,

Atelier Diana Żelichowska z Bąkowa,

Sklep ABC z Bąkowa,

Piekarnia TAD Tadeusz  Pisarek z Pawłowic,

Stacja BP w Drogomyślu

oraz sklep Jaś Janusza Marka, któremu dziękujemy za zasponsorowanie naszym uczniom około 200 pysznych kiełbasek z okazji Dnia Dziecka.

Dzięki poświęceniu i zaangażowaniu tak wielu osób udało się zebrać 5 350 zł. O tym, na co zostaną przeznaczone te pieniądze zadecyduje Rada Rodziców na najbliższym zebraniu po wakacjach.

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031