Home » Aktualności » Bal Karnawałowy Rady Rodziców

Bal Karnawałowy Rady Rodziców

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu na rzecz szkoły w dniu 2 lutego 2019 r. w Bąkowie. Zwłaszcza pani Dorocie Gluzie, pani Małgorzacie Masek i pani Karolinie Szczotce – głównym organizatorkom balu. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy wzięli udział w balu i swoimi datkami zasilili budżet szkoły. Dziękujemy sponsorom, dzięki którym uczestnicy balu otrzymali nagrody  w loterii fantowej.

Sponsorzy balu to:

Foto Styl – studio fotografii barwnej – Leszek Strządała
Kwiaciarnia Anna w Pruchnej
Sklep ABC w Bąkowie
Salon fryzjerski Henryk Chudy
Studio fryzjerskie Marlena Czerwińska
Wulkanizacja Dariusz Niemiec
Firma handlowo – usługowa Heczko –  Beata Szczypka
Magazyn towarów masowych Wiesław Szwarc
Firma handlowo – usługowa Dorota Penkala
Kwiaciarnia U Stasi
Olga Kożdoń
Fotografia- Tomasz Donocik
Bramy, ogrodzenia Kot i Szczotka
Daltrans Ubezpieczenia- Andrzej Staniek
Daltrans zakład usług transportowych- Alojzy Staniek
Wędliny tradycyjne Jaś – Katarzyna Marek

Dziękujemy rodzicom za upieczenie pysznych ciast, a szczególne podziękowania kierujemy do państwa Marceliny i Tomasza Machej, Anny Wacławik, Moniki Trzaskalik , Izabeli Lebiody oraz Krzysztofa Szczotki, którzy w niedzielę po południu poświęcili swój czas na sprzątanie sali OSP w Bąkowie.

Dyrekcja ZSP w Bąkowie

lipiec 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031